Srpen 2012

Autogramiáda HC Slavia Praha 30.8.2012

30. srpna 2012 v 20:09 | Vaga
Tak jako autogramiáda.. No.. Byli tam čtyři hráči :D Ale i tak to bylo prostě fajne. Vlastně jsem pozvala Dede do Zoo. Za korunu, nejdi tam, viď. (Taky ostuda :D přijdu ke kase a říkám, dobrý den 2x a on dvě koruny :D a já mu říkám, tržby dneska, co?:DD) Ze začátku jste teda vůbec neměly tucha, kde je najdem.. A tak jsme začaly pronásledovat malýho prcka, kterej ve slávistické kšiltovce. Ten nám teda tvrdil, že neví, kde to je. Ale pěkně kecal, protože jsme se díky němu dostaly na určené místo.

Ty brýle si nesundal ani jednou...

Mrázek, ústředna...

28. srpna 2012 v 18:45 | Vaga |  Diary
Jo nějak tak jsem si připadala včera. To furt volala Verča, Dede, Eva, taťka a nebo psala Wolfi. A stíhej!:D No.. s Verčou a Dede jsme pak nakonec seděly pospolu, Evu jsem navštivila vždy mezi třetinama a zbytek jsem nějak vyřídila.. Vtipný ze začátku bylo, když se mě Sandra s Verčou zeptaly, kudy vyjdou. Ukázala jsem na dveře naproti a hle, dámy zde nebyly.. Vyčkávaly na Koláře s Koukalem.. A když pánové vyšli, dámy jim popřály hodně úspěchů. Koukal řekl dík, ale zapomněl se u toho usmát. Byl prostě nepříjemnej!!!!! Fotky jsou uplně na nic, protože po první třetině nám zasedli místo a nechtěli nás pustit. Ať si tam hnijou, blbečci. A ono fotit přes to hnusný plexi - žádná sláva.. Takže dneska by jsem sem ty fotky radši vůbec nedávala!

Fanynky mimo jiné hodnotily....

26. srpna 2012 v 19:09 | Vaga |  Diary
No jasněě, fanynky hodnotily a z našeho pětiminutového rozhovoru sepsal jednu větu :D. Takže, vlastně jenom použil svoji první otázku a to, kdo je nejhezčí :D. Za Míšu (fakt Míšo, nečekaně, ty až řekneš jiný slovo, než Jiří Novotný, tak otevřu láhev) to byl Jirka Novotný, za mě Jirka Hunkes a za Dede Karamnov s Christensenem (víš co... netroškaří).

Autogramiáda HC Lev Praha 23.8.2012

23. srpna 2012 v 22:33 | Vaga
A tak jako sakra dobrá akce! Díky Dede, Miší a Evi! Ale zpšt k ději.. Vyrazila jsem vpůl druhý, abycohm s Dede byly ve dvě na harfě, kdy měl začít program. Když jsme tam dorazily, ještě to moc nebylo připravené.. A tak si Dede koupila dres - a tím to začalo. Viděl nás a hned, ať jdeme k němu a do mikrofonu mluvíme a blá blá. A že vidí první dres na fanouškovi a tak. No.. byla soutěž o první vstupenky na první zápas Lva v KHL.. A kdo je vyhrál?:D Já :DD... Počkali jsme do pěti, kdy si to Míša přihasila i s dresem Novotnýho (nečekaně).

Máš tužku? E..Ne..

21. srpna 2012 v 21:55 | Vaga |  Diary
Aneb absolutně nechápající výraz Romana Červenky.. Všichni normální lidi se ho ptají na fotku, jen Miší prostě naférovku jestli nemá tužku. Smůla, neměl.. A tak jsme ho zmlátily. A tak jsme se s ním vyfotily. Mám takovej pocit, že si mě navíc Červenka pamatuje.. Člověk si jde pro kafe a potká Červenku :D a to nemluvím o Jaškinovi, který jakože telefonoval a šel někomu naproti.

Asi jinej gang, co?

20. srpna 2012 v 22:13 | Vaga |  Diary
No a to doslova :D EHC Biel totiž dostat pěkný výprask od Lva, který tak vesele dál kráčí neporažen v přípravných zápasech (no, alespoň někdo narozdíl od SKA -tím se opravdu nevyjadřuji přímo např. k zápasu se Slovanem či snad s Kometou, s kterou pokaždý prohraje!!! Jasně chlapci, prohrávejte, ať já tady doma výhru nevidím a vidím ji jenom v Rusku!!))
Jo Miší, je tu přímo pro tebe! :D (hlavně i proto, že za dnešek má 1+4)

Хоккей или футбол? Tak určitě hokej...

20. srpna 2012 v 19:20 | Vaga |  Diary
Opět nemá název článku nic spojeno s článkem samotným. Proč? Protože už mi bez hokeje prostě a jednoduše hrabe. Moje bohatýry uvidím až v říjnu (nemluvím ještě o tom, co mě čeká kvuli tomu zápasu vyřizování a práce všeobecně). Chceme se s Miší pustit do takový hrozný blbosti, kterou už jsem se pokoušela vyrábět dvakrát a obě se potkaly v koši..

Vracíme se do minulosti..

19. srpna 2012 v 20:34 | Vaga |  Diary
No, zase jsem prohrabávala mobil a našla jsem v něm video z Havl. Brodu... :D


Konečně je foťák doma aneb fotky o ničem..

15. srpna 2012 v 22:41 | Vaga |  Diary
Konečně jsem se rozhoupala ten foťák koupit a od tý doby nedělám nic jinýho, než to, že se s ním učím zacházet. Upřímně řečeno vůbec to neumim a tak vznikly fotky absolutně o ničem :D.

Česká republika - Bělorusko 3.4.2008

15. srpna 2012 v 19:40 | Wolfi
Česká republika - Bělorusko 7:1 (2:0, 2:0, 3:1) 3.4.2008