Česká republika - Bělorusko 3.4.2008

15. srpna 2012 v 19:40 | Wolfi
Česká republika - Bělorusko 7:1 (2:0, 2:0, 3:1) 3.4.2008


Dnes se vydám do dob dávno minulých, už ani nevim, co v roce 2008 bylo, natož jak se vyvíjel tento zápas. Lístky jsem získala přes tatínka kamarádky, který dělával u "ó dva" za cenu 120,- na sezení, no neberte to! Po dlouhý době jsem zažila atmosféru vyprodané Kotliny (4123 diváků) a poprvé a zatím naposledy jsem slyšela hymnu ČR na našem stadioně. To se taky počítá. Nicméně k samotnému zápasu.
Zápas se vyvíjel od počátku poměrně jasně, v 2. minutě se podivně trefil Petr Koukal (vlastně netrefil, dal tyčku, ale nějak to prostě uznali). Na to v 5. minutě navýšil Netík a Bělorusové reagovali oddechovým časem. První třetina tedy skončila 2:0.
V druhé třetině padlo pár vyloučení, ale prosadil se až v 31. minutě český výběr, dokonce v oslabení, svůj druhý gól si zapsal Netík. Po 6. minutách vykoupal golmana Milčakova Jánský, který hrál teprve svůj 3. repre zápas. Takže to máme 4:0 po 2. třetině.
Ve třetí třetině Češi náskok ještě navýšili góly Tomáše Rolinka, J. Straky a Hrabala na 7:0 a poté už jen upravoval Sergej Kukuškin na konečných 7:1.
To by bylo ve zkratce tak vše, pro doplnění přidávám soupisky, přiznávám, že pár jmen mi ani nic moc neřiká.
Sestavy:
Česká republika: Kopřiva - Hrabal, Černošek, Benák, Mojžíš, Kundrátek, Čáslava - Rosa, J. Straka, Kohn - Netík, Koukal, Rolinek - Jánský, Cetkovský, Krenželok - Kubiš, Šindel, Rachůnek. Trenéři: Josef Paleček a František Musil.
Bělorusko: Milčakov (48. Maljutin) - Cvetkov, Baško, Švedov, Suško, Maslenikov, Kolosov, Černook, Šumskij - Kulakov, Zadělenov, Antoněnko - Děmagin, Kukuškin, Andruščenko - Jelisejenko, Kurilin, Usenko - Gorbokoň, Krutikov, Magdějev. Trenéři: Curt Fraser, Glen Hanlon, Oleg Mikulčik a Eduard Zankovec.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.