HC Sparta Praha - HC Lev Praha 7.8.2012

7. srpna 2012 v 23:05 | Vaga

Začátek byl docela hektickej. Neměly jsme lístky a ani jsme neměly páru, kde je seženeme. Ráno jsme se sešly na hlaváku u tabule odjezdů (těch tabulí tam je víc, takže nám to trošku dýl trvalo, než jsme se našly). Risk je zisk a tak jsme okolo půl jedné vyrazily směr Tipsport arena s jediným cílem - získat lístky. Když jsme tam přišly, myslely jsme, že jsou pokladny zavřené. Ale přeci jen byly čtyři otevřené. Rozhodly jsme se jít k paní, která vypadala věrohodně. Jenže zdání klame. Když jsme jí poprosily o dva lístky byla v koncích a zavolala si na pomoc stejně tu holku od vedle. No, aspoň, že jsme si mohly sednout kam jsme chtěly, protože to bylo nečíslované.

Cesta byla delší než do O2areny a tak jsme začaly v metru dělat kraviny. Třeba se hrozně smát nápadu foukat na lidi :D. Konečně jsme byly před zimákem, ale smůla, ještě nepouštěly dovnitř a tam jsme se krásně pekly na sluníčku. Když otevřely, vypálily jsme na nejlepší místa v hale a čekaly, až budou nastupovat. K našemu překvapí vyšel Lev normálně z chodby, kde choděj lidi do sektrorů. No prestiž jak prase.
Hned jak nastoupil Lev na led, sparťani je vypískali. Zápas byl ze záčátku docela vyrovnanej, ale pak se Lev rozjel a byl k nezadržení. Bohužel fans Sparty začali řvát "My jsme tu doma" a ještě horší věci. Přijde mi to hrozně nesportovní. Asi jim je jedno, že jim Lev přitáhne peněz a že to vlastně zařádila Sparta, aby tam byli. Ale což, mě ani Karol to neodradí a ba naopak, koupíme si permici (asi?) na Lva. Takový ty blbý kecy, že to neni žádný fandění u lvíčat a že nás chtějí vidět, jak pojedeme s nima na venkovní zápasy, jsou mi docela u kapsy.
Co mi přišlo ještě víc nesportovní, bylo to, že Sparťan sundal brankáře Lva Drewa, začali Sparťani skandovat "měli jste ho zabít". To už jsem byla docela dost naštvaná a ne jenom já, ale i Karol. Hokej je jenom hra, tak proč hned smrt? Zamyslete se nad sebou bože!
Na druhou stranu, hráči Sparty na to, že prohrávali, brali zápas s klidem. Takhle si třeba na mantinelu ustlal Philipp, kterej takhle vydržel snad deset sekund. Sranda byla taky po druhý třetině, kdy tam začali natáčet s fanouškama spot na to, jak dá Lev gól (asi, když měli za úkol vyskočit).

6 fanoušků nedokázalo najednou vyskočit a to to měli odpočítavané! No zabili tím celou přestávku a stejně to asi nenatočili.
Ze začátku jsme se bály oslavovat góly Lva mezi sparťanama a tak jsme vždycky jenom řekly "Dobrýý" a plácly si. Ve třetí třetině nám už to bylo ale jedno a tak další dva góly jsme oslavily zařváním " Góoooooooool". Byly jsme skoro jediné a všichni na nás čuměli. Alespoň nám pak hráči Lva zamávali a zatleskali. Původně jsme si chtěli na hráče počkat, abychom měly nějaké fotky, ale řekly jsme si, že si je chytneme jindy.

Doma jsme si našly novou zábavu a to skok přes překážky. Kája mačká šipky a já mezerník. Tohle je zatím naše nejlepší skóre, snad si ho zlepšíme!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Black Black | Web | 8. srpna 2012 v 13:05 | Reagovat

Uvažuju, že bych někdy na Lva zajela. Sice nevím, jak to budu stíhat, ale šance vidět nějaký fajn tým je lákavá.

RE: Nevím, jestli Holas leze na dámské záchody, a ni to raději vědět nechci:D

2 Black Black | Web | 8. srpna 2012 v 13:15 | Reagovat

Přemýšlela bych nad ní taky, studovat či bydlet v Praze. Takhle ne. Ovšem ty si ji kup, řekla bych, že to bude dobrá investice;)

No. Nad tím dumat rozhodně nehodlám:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.