MS 2010 Česko - Kanada 18.05.2010

6. srpna 2012 v 19:37 | Vaga
Jelikož byl zápas až od čtvrt na pět, mohli jsme se vyspat do alelůja. Ale ne, Hanzi si prostě nevypla telefon a ráno v sedm už jí volala mamka. No super. Poslali jsme jí směrem... Prostě pryč a zakápli znova. Světe div se, probudili jsme se až na oběd a tak jsme se rozhodli něco pozřít. Bohužel jsme měli ale jenom řízky.. Jenom, byli jsme vděční i za ně!:D Pomaličku jsme se oblíkali a plazili na zápas. Fronta žádná.. Bude vůbec někdo na tom hokeji?


No, vešli jsme do vnitř a světe div se.. Lidí hodně! Hlavně u fronty na párky :D. V tomhle zápasu šlo především o to, vyhnout se Rusku.. Což se nám nakonec i povedlo. Zase jsme dali gol v oslabení.. Nečekaně :D. Bylo celou dobu vidět, že máme prostě navrch, ikdyž první třetina skončila nerozhodně 1:1.
V druhý třetině jsme je jasně přejeli a skore bylo najednou 1:3. Zase si mysleli, že mají vyhráno a zase ke konci vypustili, čehož využili a snížili na 2:3. Díky bohu, že máme v bráně vyřezaného svatého Vokouna, který jim zbytek střel pochytil. Jelikož jsme měli v balíčků i lístek na večerní zápas, opustili jsme sice halu, ale zakempili to u stánků u haly, abychom se najedli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.