MS 2010 Švýcarsko - Švédsko 18.5.2010

6. srpna 2012 v 18:02 | Vaga
Upřímně řečeno, nebýt tento zápas v balíčku v českým, tak jsem vůbec nepáchnu. Jo švédi, fajn, ale co takoví rusáci! To je teprve třída. No k mojí smůle hrálo Rusko s Finskem a to nebylo v tom "super" balíčku :D. Byli jsme už po zápase s Českem, kde jsme vyhráli nad Kanadou 2:3. Ani jsme se nevzdalovali od arény, protože to prostě nemělo smysl. Mezitím jsme stihli vyžrat všechny stánky v okolí. Párek v rohlíku fakt ňamina, ale bylo tam na mě až moc kečupu. Když už se to teda jako blížilo k začátku zápasu, nemohli jsme si za boha vzpomenout, kam jsme dali vstupenky. Tak jsme na lavičku vysypali všechny baťohy a hledali (jak tam můžeme mít takovej bordel!:D). Nakonec jsme je ale našli a tak už nám nic nebránilo jít na hokej. Když jsme tam vešli, měli švédi jasnou převahu ve fanoušcích. A tak jsme se rozhodli fandit Švýcarsku! No.. asi jsme udělali špatně.

Švédi neměli převahu jenom na tribunách, ale i na ledě. Od začátku bylo jasně vidět, že jsou lepší. Už ve třetí minutě se trefil Pääjärvi-Svensson (kterej málej zkompletoval hattrick). Švýcarsko taky teda mělo pár příležitostí, ale nic moc. Upřímně řečeno, málem jsme na hokeji usnuli. Hlavně, že tam pořád ukazovali, ať pečlivě sledujeme hru a předejdeme tím možnému zranění. Po první třetině jsme se rozhodli vyžrat halu (zase). Ale ty fronty byly příšerný. Horší, jak na záchod a to už bylo teda co říct.
Bylo docela vtipný pozorovat švýcarské fanoušky jak pomalu opouští halu. No, prohrávali 5:0 a ke všemu se ještě nechávali pořád vylučovat. Před halou byl docela pak bordel a dva fanoušci se dokonce porvali. Myslim, že bylo docela fajn, když jsme vzali nohy na ramena a zdrhali, jak jen to šlo. Po celou dobu zápasu nám bylo divný, proč na nás všichni tak blbě čumí. No, když je někdo blbej a nesmaže si českou vlajku z tváře.. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.