Něco krásného musí skončit, aby něco ještě krásnějšího mohlo začít.. Omyl

15. srpna 2012 v 14:17 | Vaga |  Diary
Takže vlastně cože.. Ten nadpis je uplná blbost..

Ale k věci.. Je na čase ohlásit změny v sestavě SKA.. docela.. Změny na nic.. Takže, kdo odchází..

1)Vladimír Tarasenko

Hm.. Odešel do NHL do St.Louis, které ho před dvěma roky draftovalo. Výbornej hráč, skvělě bruslí a vlastně i díky němu SKA skončilo tam, kde skončilo.. Nebudu se nějak extra vyjadřovat k tomuto hráči... Za a) se v případě výluky NHL vrátí, protože by byl uplně blbej, aby šel do Novosibirsku a za b) mám k tomu i svoje ostatní důvody..
zdroj imsorry.blog.cz

2) Děnis Děnisov

Konec obranné dvojici Děnisov-Kalinin ve SKA - ne.. špatné vyjádření.. Přání se nesplní a oni spolu nebudou (hm, o trošku lepší, ale stejně budeš za blbečka)... Plácající se panáček s číslem šest na zádech mi bude chybět a né, že né. On se stejně jednou vrátí.
zdroj khl.ru

3) Mattias Weinhandl

Náš roztomiloušek ze švédska a zdá se, že i Wolfinin nejoblíbenější hráč ze SKA. No smůla, odchází ti. Tohle panáčka jsem nikdy nějak extra nevnímala. A to je možná právě ta chyba, protože už ho asi ani vnímat nebudu.
zdroj wikipedia.org


4) Vitalij Višněvskij

Takže dobrý den, další díra v obraně. Jde to krásně po číslech.. 5 Vitalij, 6 Děnis, kdy přijde 7 a tím i Kalinin? Doufám, že nikdy! Tenhle chlápek je unikát. Snad ne proto, že má jak ruské tak i ukrajinské občanství. Ale hlavně proto, že byl hroznej vtipálek.
zdroj wikipedia.org


5) Viktor Tichonov

Škoda tohohle vlasmena.. Byl to výborný hráč. Už z dálky byl jasně vidět, protože ty jeho vlasy jsou nepřehlédnutelný :D.
zdroj beta.rian.ru

Další, co odchází : Kirill Kolcov, Alexej Petrov, Maxim Sokolov..

Takže.. nechci nic řikat, ale jsou díry v obraně jak v Sarajevu..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kvík Kvík | Web | 15. srpna 2012 v 16:10 | Reagovat

Um no... ta fotka Tarasenka vlastně nemá zdroj na zimbio, protože mi ji (jako mnoho jiných) ukradli z blogu (článek je tady http://imsorry.blog.cz/1205/cesko-vs-rusko). Nechci tě nějak otravovat, ale mohla bys to třeba přepsat nebo tak?

A kdy byl Děnisov v obranným páru s Kalininem? Dima odehrál 95% sezóny s Kirem Kolcovem.

2 Kvík Kvík | Web | 15. srpna 2012 v 16:38 | Reagovat

Jako v pohodě, mně je jasný, že v momentě, kdy někdo odstraní můj podpis, tak to nemůže nikdo tušit ;) V podstatě s nima domluva není, takže se jenom snažím lidi tak nějak "upozornit", když už svoji práci někde vidím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.