Říjen 2012

HC Lev Praha - CSKA Moskva 25.10.2012

26. října 2012 v 14:42 | Vaga
Hnusný plexi. Špinavý plexi. Hnusný všechno. Tak :D. Já tam nebyla, Míša jo :D.

HC Energie KV - Rytíři Kladno 18.10.2012

25. října 2012 v 11:05 | Milča |  Diary

Kladno přijelo v čele s pěti hvězdani - Tomášem Plekancem, Jaromírem Jágrem, Jiřím Tlustým, Tomášem Kaberlem a Markem Židlickým. Tým přijel autobusem, ale Džegr přijel zlatavým BMW s vlastním řidičem. Bavorák zastavil 15metrů od vchodu, ale Džegr neměl jedinou šanci se tam dostat bez rozdaných podpisů a fotek. Zatímco se Kladno rozcvičovalo a hráči stříleli na Cháberu, Jágr podepisoval všechno možné. Všichni věnovali pozornost Kladnu...teda spíše hvězdám Kladna a já říkám..hele...Skladaný je oholenej, hele, Mensator má novou lapačku, hele MacDonald má nový tkaničky na bruslích :D

HC Rebel HB - Medvědi Beroun 1933 3:1

22. října 2012 v 20:57 | Wolfi |  Diary

V sobotu do Kotliny zavítal další tým, tentokrát Medvědi Beroun 1933. Tímhle kolem taky začla druhá čtvrtina sezóny a po pěkný šňůře 5 proher zas bylo potřeba přidat nějakej ten bodík. Na zápas přicházím asi ve 4. minutě a (jako správný fanoušek) usedám opět na žlutý sedačky. Tentokrát s menší změnou, mám s sebou foťák, protože už mě ten hokej fakt občas nudí. Ikdyž tenhle zápas celkem ušel, proběhla bitka, vyhráli jsme 3:1 a nikdo další se nezranil. Tak to má vypadat.


HC Rebel HB – HC Olomouc 1:3

15. října 2012 v 19:38 | Wolfi |  Diary
V sobotu 13. 10. 2012 se schylovalo k dalšímu domácímu utkání HC Rebel, tentokráte s týmem Holomóce. Poslední zápas, který jsem navštívila, bylo derby Vysočiny v Jihlavě, a tak jsem si říkala, že bych asi opět mohla pozvednout svoji docházku, protože mě zrovna nečekala jiná zábava ve formě Svatováclavské pouti ve Světlé nad Sázavou nebo zápasu pražského celku s ruským celkem.

HC Lev Praha - Dynamo Moskva 9.10.2012

11. října 2012 v 19:16 | Vaga
Fuj. Nikdy. Dynamo... Proč? Myslim, že každý fanoušek SKA mě pochopí. A že jich v ČR ale je.. Lidí mraky. Přijel Oveeeečkin, všichni se zblázníme! Jasnýýý.. Vlastně díky Ovimu padl divácký rekord v KHL. A pak že na Lva nebudou chodit lidi! No, nechoděj, oni tam byli kvuli Ovimu..:D Přesný počet diváků byl 16 317. Takže vlastně vyprodáno, když počítám, že volný lístky byly jenom do skyboxů a tak.. Led stál už od pohledu za uplný nic. I z tribun bylo vidět, že je tam prostě voda, takže by se dalo říct, že hráli vodní pólo.

HC Lev Praha - SKA Petrohrad

8. října 2012 v 21:14 | Vaga
Dlooooooooooooooouho očekávaný zápas. Měl být můj jediný u Lva. Ke všemu výluka, což znamenalo jediné - Tarasenko! lepší neřešit ho. Začalo to opravdu vtipně, a to když jsem měla dělat rozhovor pro ruskou televizi. No. :D. Při rozbruslení jsem viděla Ártyho a myslela si, že bude hrát. No, nehrál, což mě našvalo... Ale stejně ho lidi vypískali i tak, protože když hlásili soupisku SKA a on tam byl, tak to začlo. Imbecilové. Nicméně tohle nebyl můj poslední zápas SKA v téhle sezóně.. Chci na ně ještě. A znova. A ještě víc. POŘÁD! Fotky stojej za .., páč pořádnej foťák si do O2 arény bez akreditace nevezmete.