HC Energie KV - Rytíři Kladno 18.10.2012

25. října 2012 v 11:05 | Milča |  Diary

Kladno přijelo v čele s pěti hvězdani - Tomášem Plekancem, Jaromírem Jágrem, Jiřím Tlustým, Tomášem Kaberlem a Markem Židlickým. Tým přijel autobusem, ale Džegr přijel zlatavým BMW s vlastním řidičem. Bavorák zastavil 15metrů od vchodu, ale Džegr neměl jedinou šanci se tam dostat bez rozdaných podpisů a fotek. Zatímco se Kladno rozcvičovalo a hráči stříleli na Cháberu, Jágr podepisoval všechno možné. Všichni věnovali pozornost Kladnu...teda spíše hvězdám Kladna a já říkám..hele...Skladaný je oholenej, hele, Mensator má novou lapačku, hele MacDonald má nový tkaničky na bruslích :D


Když se říkala soupiska hostí, tak po jménu Jaromíra Jágra musel komentátor s dalším hráčem počkat tak 3Osekund, protože diváci začali vřískat, tleskat a všechno možné.
Po úvodní buly se puku ujal Jaromír Jágr, prokličkoval se až k bráně střežené Lukášem Mensatorem, ale nedal..ptáte se jakto? Lukáš Mensator vytáhl podobný zákrok jako proti Plzni. Roztáhl ruce, nohy a měl to...jak? to možná nechápe ani on sám. Každopádně nedáš - dostaneš mohlo být, ale Petr Kumstát, chlapík se 198 centimetry, svůj samostatný únik neproměnil...bylo to poprvé, ale určitě ne naposledy..jak ze strany domácí energie, tak samotného "Kumiho". V první třetině hrálo pouze Kladno a Vary se vezly...občas předvedli samostatný únik..nejprve už zmiňovaný Kumstát, poté Pech, pak Pohl a pak Skuhravý...ani jeden gól nedal. Jágrova formace se střídala s formací Plekance a k nim Marek Židlický s obráncem :D Židla střídal čtyřikrát - upozorňuji ČTYŘIKRÁT!!! za CELÝ zápas. Neuvěřitelné! Rozhodčí Šindler začal to co jsem čekala...Kladno je všechno, vy nejste nic. Ale to bylo popvé a nakonec....řekla bych, že Kladno bylo docela poškozeno a to jsem fanoušek Varů. Když to bylo 2:2 ve třetí třetině, tuším, že Petr Gřegořek fuloval...jasné podražení - Marka Židlického a Jan Košťál - železný muž Energie, který zde je už od přípravky a nikde jinde nehrál - vyrovnal! Jasně, že jse měla radost a skákala jsem málem do stropu, ale když na to tak myslim...udělat to nám, tak bouchnu vzteky. Každopádně takovýhle zápas to byla pastva pro oči. Dohrávali všechno, brusili, natahovali se po každým puku hnali se z každou možností skórovat. Jsem na ně pyšná, že Kladno ve 2. a 3. třetině přehráli a nakonec zvítězili, Hoši děkuji! Ještě přidávám nějaké fotky :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.