Česko - Švédsko 7.11.2012

10. listopadu 2012 v 11:18 | Vaga
První zápas české reprezentace v letošní sezóně. A Liberci! Tak toho se musí využít a patřičně zneužít. Aneb jedeme na Švédsko, protože Tony. Takže jsme všichni měli být vysmátí jak lečo.. No ale nebylo to tak.. Našlo se pár jedinců, co nad Švédama jen ohrnuli nos a řekli, že se vážně až do Liberce nepotáhnou. Fans jak sviňě. Takže reakce vypadala následovně:


Sranda byla, že jsem ten den měla opět školu dlouhou až skoro do večera ( 15:00 už je pro mě večer :D) a tak jsme jeli rovnou ze školy. Míša, Dede, Monča a Lukáš měli vyjíždět z Černýho Mostu ve 15, což znamenalo, že tam budou dřív než já, jenže nebyli. Odbočili totiž na Hradec Králové a ne na Liberec :D. Takže, když už jsem byla u Jablonce nad Nisou jsem psala Míše, v jakém vlastně jede autě a kde momentálně je. Odpověď? MLADÁ BOLESLAV. Jooo, byla jsem v Liberci dřív než oni! Jelikož Liberec znám jako své vlastní boty, už předem jsem nějak věděla, kde bude kempit švédský autobus. Stejně na nic, protože nás tam pak nepustili :D. No, byla mi zima a tak jsem se odebrala do fanshopu, a protože tam znám všechny, tak jsem si mezitim se všema pokecala a zjistila, co je vlatně u nás novýho. Počkej Nikolo, ty dostaneš na ledě bídu! Bez domluvy jsem se tam se všema Hradeckejma sešla, takže jsem Lukášovi předala repre dres, aby nebyl jak pěst na oko. Jen co Míša vlezla viděla dres Caps, začala ho tam uctívat a klanět se mu. Něco jako "Ó Aláhu, dej nám vláhu". Hodinu před zápasem jsme se konečně odebrali na zápas.
Seděli jsme za švédskou bránou, tudíž před námi měli rozbruslení švédové. Než dorazila Míša, protože nevim, kde se courala, jsem je začala fotit. Jenže jsem nevyměnila baterku a měla tam ty staré, takže mi to začalo hlásit, že potřebují vyměnit. Chtěla jsem je vyměnit, jenže jsem stála jako zařezaná. Přímo předemnou stál Tony Martensson, celej vysmátej a mává mi. On z toho měl Vánoce a já tam ještě teď stojim jak solnej sloup. Z okolních lidí nikdo nechápal. Vlastně jsem nechápala ani já. Když Míša jakože dorazila a jakože taky bude fotit, nemohla. Nechala si paměťovku v počítači :D. No, nebudu komentovat jak byla naštvaná..
Během zápasu se skupinka Hradečáků odebrala do kotle, ale já kvuli noze nemohla... Takže jsem tam zase byla forever meloun s foťákem.. :D nu což..
Teď příchází milion nekvalitních fotek: 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 prdelka prdelka | 10. listopadu 2012 v 12:34 | Reagovat

ty fotky nejsou tak zlý! :D ale příště bys mohla víc fotek Jendy Kováře. :) :DDD

2 Míší. Míší. | 10. listopadu 2012 v 20:33 | Reagovat

Kdo by ho neuctíval! Plakat se mi chtělo, je dokonalej aosidoisudhu :D
Ale bylo to priiiiima:))

3 Elll7 Elll7 | Web | 11. listopadu 2012 v 16:03 | Reagovat

To musel být fajn zážitek :)

PS:Vždycky když vidím Kidla (ted z fotek :D) tak si vzpomenu na ten přeřek komentátora "Pí*a-Kindl" :D

RE:Byly to nervy! :)

4 hczlin hczlin | Web | 12. listopadu 2012 v 20:20 | Reagovat

wow paráda, doufám že se letos dostanu na EHT do brna protoze narodak je vzdycky super ;) ikdyž vidím že ty máš oblíbence i u soupeřu :D

5 wpg-jets wpg-jets | 19. prosince 2012 v 8:58 | Reagovat

A Péťa Koukal, a Viky Hedman a aááááááááááááá :S

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.